Lokomotiva slavila u jučer prekinutoj utakmici u Zaprešiću

Lokomotiva je u Zaprešiću slavila s 2:1
PXL_250819_25765884

Nogometaši Lokomotive s gostovanja u Zaprešiću vraćaju se s tri boda. U nastavku jučer prekinutog dvoboja koji je zbog nestanka struje prekinut u 40. minuti Lokomotiva je slavila s 2:1. Današnji dvoboj na terenu je ponudio puno bolju i sadržajniju utakmicu, nego li je to bio slučaj sinoć.

Lokomotiva je povela malo nakon što je dvoboj nastavljen preciznim udarcem Kastratija. Inter do izjednačenja dolazi sredinom nastavka kada je Mamut natrčao na odbijenu loptu, nakon što je vratar Grbić obranio udarac Coneva. Samo tri minute kasnije Kastrati je ponovno u centru pažnju, jer njegov udarac u vlastitu mrežu skrenuo je nesretni Soldo. Stečenu prednost Lokomotiva je sačuvala do isteka devedesete minute, iako su posljednje minute odigrali bez isključenog Markovića.

Pobjedom je Lokomotiva stigla na šesto mjesto sa sedam bodova, koliko imaju i peta Gorica i sedmi Slaven Belupo, dok je Inter posljednji s dva boda, jednim manje od devetog Varaždina.