Loša završnica Hrvatske donijela Španjolskoj minimalnu prednost nakon prvog dijela

Nakon prvih trideset minuta rezultat je 12:11 za Španjolsku
Stockholm: Hrvatska i Španjolska u utakmici finala Europskog prvenstva u rukometu

U sjajnoj atmosferi Tele 2 Arena u Stockholmu u finalu Europskog rukometnog prvenstva između Hrvatske i Španjolske nakon prvih trideset minuta rezultat je 12:11 za Španjolsku, koja je boljom igrom u završnici uspjela preokrenuti vodstvo Hrvatske od tri pogotka.

Sjajno su naši rukometaši ušli u susret u kojem su u prvih dvadesetak minuta konstantno imali prednost. Najvećih +3 Kauboji su imali u 18. minuti (10:7), da bi u narednih jedanaest minuta ostali bez gola što su Španjolci iskoristili te serijom 4:0 po prvi puta poveli (11:10).

Naše strijelce predvodi Domagoj Duvnjak s četiri zgoditka, dok je Maqueda za Španjolsku postigao tri.