LUKAVEC OPET POBJEĐUJE – Pao je Stupnik

Lukavec je na domaćem terenu svladao Stupnik s 3:1
DSC_9357

Nogometaši Lukavca u današnjem susretu 24. kola Jedinstvene županijske lige uknjižili su nova tri boda, nakon pobjede na Stupnikom od 3:1. Već nakon sedam minuta igre domaća je momčad imala vodstvo od 2:0 koje su im donijeli Luka Borković i Mario Skorin koji je bio precizan s bijele točke.

Gosti su se preko Filipa Perića u 15. minuti vratili u susret smanjivši rezultat na 2:1. Nastavak je donio nova uzbuđenja, u kojima su gosti ostali bez Petra Gavrića i Filipa Perića kojima je sudac Tomislav Bionda pokazao crvene kartone zbog preoštrog starta i igranja rukom u svom šesnaestercu. I u drugom pokušaju s bijele točke Skorin je bio uspješan, postavivši konačnih 3:1.

U domaćim redovima dvostruko je zadovoljstvo, jer osim što su uknjižili nova tri boda, prvi pratitelj, Dinamo (J) poražen je u Kerestincu, te Lukavec ponovno ima četiri boda prednosti.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 24. KOLO
NK LUKAVEC – NK STUPNIK 3:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0. L. Borković (4), 2:0 Skorin (7- 11m), 2:1 Perić (15), 3:1 Skorin (66- 11m)
NK LUKAVEC: Luter (od 90. Z. Peršin), V. Borković, Maslač, Britvec, Mihanović, D. Peršin (od 75. Gusak), L. Borković, Skorin, Tuka, Augustić (od 88. Habuš), Krpečanec (od 83. Hajduk). TRENER: Slaven Batovanja
NK STUPNIK: Klenović, Meglajec, Čulo, Marijan (od 88. Nemanić), Perić, Gavrić, Šporčić, Šepac, Perković, Anić, Adžemović. TRENER: Vladimir Tuweg