Matija Dimović osigurao Lonji tri boda

Lonja je s 2:1 u susretu osmog kola bila uspješnija od Meštrice
DSC_5836

U susretu osmog kola Prve županijske lige nogometaši Lonje dočekali su u Lonjici momčad Meštrice. Teže od očekivanog domaća je momčad došla do pobjede od 2:1 i nova tri boda.

Zarana je domaća momčad stigla u vodstvo. Već u četvrtoj minuti sudac je pokazao na centar nakon što je Skupnjak poentira za vodstvo domaće momčadi. Nažalost, po domaće deset minuta kasnije Meštrica preko Šimunovića dolazi do izjednačenja te se na odmor odlazi rezultatom 1:1.

Nastavak donosi puno bolju i konkretniju igru domaće momčadi koja u 53. minuti propušta realizirati kazneni udarac. Ipak, jedanaest minuta kasnije Lonja dobiva novu priliku s bijele točke, a ovoga je puta precizan bio Matija Dimović koji je postavio konačnih 2:1.