Mini Kauboji u finalu Svjetskog prvenstva

U polufinalnom susretu juniori Hrvatske s 31:28 svladali su Portugal, čime su osigurali prvu svjetsku medalju za hrvatski rukomet u ovom uzrastu
a92b7fbf-d458-495b-ae3f-0e46d6b114cf-768×433

Juniorska rukometna reprezentacija Hrvatske zaigrat će u sutrašnjem finalu Svjetskog prvenstva. Ulaskom u finale, reprezentacija Hrvatske koju s klupe predvodi Davor Dominiković osvojila je prvu svjetsku medalju u povijesti svjetskih prvenstava.

U večerašnjem polufinalu naši su reprezentativci s 31:28 svladali Portugal od kojega su bili bolji i u grupnoj fazi. Iako je Portugal, slovio za jednog od favorita natjecanja, pred naletom naše reprezentacije pokleknuli su još jednom. Martinović s osam zgoditaka bio je prvo ime u napadačkom dijelu naše momčadi, za koju je Mileta postigao sedam zgoditaka.

Protivnik u sutrašnjem finalu bit će im reprezentacija Francuske koja je u prvom polufinalnom susretu s 35:33 svladala Egipat.