Mraclin neporažen već sedam utakmica

Nakon katastrofalnog ulaska u sezonu i samo jednog osvojenog boda u sedam kola, nogometaši Mraclina u posljednje vrijeme igraju kao preporođeni. Preporod je stigao dolaskom Vlade Horvata koji je na mjestu trenera zamijenio Emila Družića. Uz novog trenera pristigli su i Anđelko Domitrović, Ivan Đurašin, Tomislav Jakovljević, Stjepan Đuračić i Josip Dilberović čime je stvorena kompaktna momčad, ali prije svega dobra atmosfera na temelju koje su stigli i dobri rezultati.

I dok su nakon sedam kola nogometaši Mraclina na kontu imali samo jedan bod, u posljednjih sedam utakmica osvojili su ih devetnaest (šest pobjeda i jedan remi). Posljednju u nizu ostvarili su u nedjelju u susjednom Kobiliću gdje su s 2:1 svladali domaći Vatrogasac preokrenuvši preko Starčevića u posljednjih petnaest minuta domaće vodstvo koje im je donio Sambol u 63. minuti.

Pobjedom su se igrači trenera Vlade Horvata u potpunosti odmakli od zone ispadanja, s 20 bodova trenutno su deveti, a taj plasman mogu poboljšati za poziciju ako u zaostaloj utakmici šestog kola, u subotu svladaju susjeda na tablici, Dubravu. (FOTO: Vito Štuban/Mraclin.hr)