Mraclin porazio neugodni Zvekovac

Zgodicima Ivana Kosa, Brune Augustića i Domagoja Desputa Mraclin je s 3:0 porazio Zvekovac
DSC_8840

Nogometaši Mraclina, nakon prošlotjedne stanke u prvenstvu zbog odustajanja Brcka, jučer su se ponovno vratili na teren. Na Novoj grabi ugostili su ove sezone neugodni Zvekovac. Dugo su domaći igrači lomili gostujući otpor, da bi na kraju došli do sigurne pobjede od 3:0.

Imao je Mraclin od samog početka inicijativu, dok su se gosti opredijelili za kontre, braneći svoj gol. To ime je polazilo za rukom do 42. minute kada je Ivan Kos otključao vrata Ištvanića za mirniju nastavak susreta u kojem Bruno Augustić s bijele točke u 55. minuti podebljava prednost, dok je konačni mat gostima zadao Domagoj Desput u 64. minuti.

Kako je Ban Jelačić odigrao bez pogodaka kod imenjaka iz Banova, Mraclin je ovom pobjedom zaostatak za susjedima iz Vukovine smanjio na 4 boda.