Mraclin preokrenuo Bunu

Nakon velike i neizvjesne borbe, tri su boda ostala u Mraclinu, koji je slavio s 2:1
IMG_6749

Otvaranje nove sezone na terenima Prve županijske lige Istok donijelo je susjedski derbi u Novoj grabi gdje je Mraclin dočekao Bunu. Nakon velike i neizvjesne borbe, tri su boda ostala u Mraclinu, koji je slavio s 2:1.

Gosti su ugodno iznenadili svojom požrtvovnošću i borbom i malo im je nedostajalo da ostanu neporaženi. Štoviše, Buna je preko Mateja Mikulina šokirala domaću momčad povevši s 1:0. U posljednjim trenucima prvog dijela Mraclin preko Juraja Cvetnića poravnava rezultata.

U drugih 45. minuta domaća je momčad nastavila s konstantnim pritiskom koji je urodio plodom u 84. minuti kada je sudac Tihomir Čunčić pokazao na bijelu točku. Siguran realizator bio je Matej Čičak.

Utakmica je imala i emotivan trenutak, jer navijačka skupina GPP u 24. minuti upalila je baklje u čast nedavno preminulog Ivana Galekovića, koji je bio stalni pratitelj Mraclinovih utakmica, čiji je dres nosio i u jednom dijelu svoga života.