Naftaš Ivanić rutinski protiv Zvekovca

Lider Prve županijske lige- Istok, Naftaš Ivanić rutinski je nakon pobjede od 5:1 došao do nova tri boda protiv jako dobre ekipe iz Zvekovca, koja ako nastavi igrati kao jučer neće imati problema izboriti opstanak u ligi.

Utakmicu je domaćin otvorio s nekoliko izglednih prilika, ali odlični golman gostiju Vrbanić te loša završnica ostavili su mrežu gostiju netaknutom, ali kako to biva ove sezone kad je najpotrebnije ukaže se najbolji strijelac Naftaša i prvi strijelac lige Boris Radoš koji u 29. i 33. minuti usmjerava utakmicu na mlin domaćina. Do kraja utakmice Radoš postiže još jedan, a Vidović dva gola za domaćina za sigurnu pobjedu i plus 11 u odnosu na prvog pratitelja, Turopoljac koji danas gostuje u Kobiliću kod Vatrogasca.

Na jučerašnjoj utakmici valja istaknuti da je svoje prve minute u seniorskom nogometu odigrao 17-godišnji Gabrijel Šimunović. Uz već ranije spomenutog 16-godišnjeg Luku Božića to je pokazatelj na koji način radi u Naftašu, a to je isključivo oslonac na domaće igrače ponikle u vlastitoj Školi nogometa.