Naftaš Ivanić siguran protiv Klasa

Treća pobjeda Naftaš Ivanića na startu povratničke sezone u Jedinstvenu županijsku ligu
69748951_388636811801987_8372028661733261312_n

Igrači Ivice Blaževića sigurnom i dominantnom igrom došli su do tri boda u susretu protiv Klasa iz Mičevca. Domaći igrači od prve do zadnje minute diktirali su tempo igre, a konačnih 3:0 najbolji je pokazatelj odnosa snaga na terenu, gdje je prvo ime bio trostruki strijelac Josip Miličević.

Prvi je gol pao nakon kornera u 32. minuti kada je u skoku najviši bio Miličević koji je malim trzajem glavom loptu skrenuo u mrežu na oduševljenje ponovno popunjenih tribina na Zelenjaku. U drugom je dijelu na terenu bila samo domaća momčad, čije je pokušaje zaustavljao gostujući vratar Tomić.

Potvrda pobjede dolazi u 81 min kada Ćuni u solo prodoru izlazi sam pred golmana i nesebično proigrava Miličevića kome nije bilo teško pogoditi praznu mrežu. Točku na „i“ stavlja Miličević koji u jednoj akciji izbija sam pred Tomića i mirno šalje loptu pored golmana za sigurnih 3:0.