Naftaš Ivanić uveličao blagdan Velike Gospe u Novoj Rači

69544318_1306836676138312_1552974992147218432_n

Na poziv Nogometnog kluba Trnski iz Nove Rače, Naftaš Ivanić odigrao je pripremnu utakmicu protiv domaćina, kojeg su igrači trenera Ivice Blaževića svladali s 3:1.

Unatoč blagdanu i slavljeničkoj atmosferi oko igrališta, na samom se igralištu od prve minute igrao ozbiljan i dosta kvalitetan nogomet. Obje ekipe ušle su u utakmicu kao da se igra za bodove. U toj igri bolje se snalaze igrač Naftaša koji preko Josipa Miličevića i Antonija Sabolića dolaze u vodstvo od 2:0, da bi domaćin uspio na samom kraju prvog poluvremena smanjiti rezultat.

Drugo poluvrijeme nastavlja se u istom ritmu u kojem se igra dosta brz i tvrd nogomet, te se i u tom periodu bolje snalazi Naftaš Ivanić koji preko Tine Ptičara dolazi do trećeg zgoditka i konačnih 3:1.

-Sve u svemu jako korisna provjera za našu momčad. Veliko hvala domaćinu na pozivu, kao i na prijemu svih igrača i pratećeg osoblja- poručili su iz Naftaš Ivanića.