NIZ ZVEKOVCA TRAJE I DALJE – Kloštar pao bez ispaljenog metka

Zvekovac je Kloštar porazio s 4:0 učvrstivši svoju poziciju u gornjem dijelu poretka
DSC_3282

Nogometaši Zvekovca nastavili su s dobrim partijama. U sedmom kolu Prve županijske lige- Istok, Zvekovčani su na domaćem terenu ostvarili očekivanu pobjedu nad Kloštrom, koji je poražen s 4:0.

Napadima raspoloženih domaćih nogometaša gosti su odolijevali do 39. minute kada je Dino Pucelj načeo gostujuću mrežu za vodstvo od 1:0 s kojim se otišlo na odmor. U nastavku susreta igrači Zvekovca ubacili su u višu brzinu te zgodicima Peha, Horvata i Darija Pucelja na kraju dolaze do uvjerljive pobjede.

Ovom pobjedom Zvekovac je došao do 11 bodova kojima se drži u gornje dijelu poretka, dok je Kloštar jedina momčad lige bez ijednog osvojenog boda te su ostali prikovani za dno ligaškog poretka.