Nogometaši Croatije utrpali 8 komada Slobodi, Ježek postigao 5 pogodaka

Nogometaši Croatije odigrali su utakmicu za pamćenje. Kontra Slobode iz Gradeca slavili su s 8:1
WhatsApp Image 2019-10-27 at 09.53.50

Nogometaši Croatije odigrali su utakmicu za pamćenje. Kontra Slobode iz Gradeca slavili su s 8:1, a peterostruki strijelac za domaću momčad bio je Ježek.

Domaća je momčad od starta zauzela pobjednički gard, te je u prvih osam minuta čak četiri puta zatresla mrežu gostiju. U dva su navrata strijelci bili Ježek i Salaj, a da gledatelji mogu očekivati susret s mnoštvom zgoditaka potvrdio je Jurić koji je u desetoj minuti smanjio rezultat.

Smirila se igra nakon toga, a isključenje, gostujućeg igrača Vodopije, zbog vrijeđanja suca, domaćim je nogometašima uvelike bio olakšan put prema pobjedi. Ježek je još u tri navrata slao vratara po loptu u mrežu, a strijelac je bio i Pekčec.

Stariji pratitelji nogometnih zbivanja u Novoj Kapeli, ne sjećaju se kada je njihova momčad takvom lakoćom svladala susjede iz Gradeca.