NOVAK U LIGI DOBRO GURA – Milka Trnina do boda protiv Lonje

Tri pobjede, remi i poraz skor je nogometaša Milke Trnine na trećini prvenstva Prve županijske lige- Istok
41954962_2040844752648565_7381714949665456128_o

Milka Trnina iz Vezišća ove je sezone izborila ulazak u viši rang, Prvu županijsku ligu- Istok. Sudeći prema rezultatima u prvih pet kola, sastav iz Vezišća neće biti puki promatrač zbivanja, jer momčad je do sada osvojila deset bodova, što ju je smjestilo na treće mjesto iza stopostotnih Bana Jelačića (V) i Mraclina.

U jučer odigranom petom kolu, nogometaši Milka Trnine ugostili su Lonju. Bila je to tvrda i čvrsta utakmica koja je završila podjelom bodova, rezultatom 1:1. U prvom dijelu mreže su mirovale, a uzbuđenja su uslijedila u posljednjih petnaest minuta.

Za vodstvo domaće momčadi pobrinuo se novopridošli Stuparić u 75. minuti, no veselje je kratko trajalo jer pet minuta kasnije Skupnjak je postavio konačnih 1:1.