POBJEDNIČKI START – Sjajni Dinamo razbio Atalantu

Kakva večer u Maksimiru. Na otvaranju nove sezone Lige prvaka, Dinamo je s 4:0 porazio Atalantu
Dinamo u 1. kolu Lige prvaka ugostio Atalantu

Na krilima 30 tisuća navijača Dinama je na Maksimiru na otvaranju nove sezone Lige prvaka razbio talijansku Atalantu. Bila je to rapsodija sastava trenera Nenada Bjelice, čiji su igrači odigrali veličanstvenih devedeset minuta u kojima su u potpunosti nadigrali goste iz Bergama. Konačnih 4:0 najbolje oslikava situaciju iz Maksimira, gdje je ponovno vladala fantastična atmosfera.

Goran Stanzl/PIXSELL

Dinamo iz prvog dijela vjerojatno je najbolji Dinamo u mandatu Nenada Bjelice koji je sjajno pripremio utakmicu. Zgoditak Marina Leovca iz desete minute olakšao je posao, a nošeni gromoglasnom podrškom navijača Modri su do odlaska na odmor preko dvostrukog strijelca Mislava Oršića stekli nedostižnih 3:0. Isti je igrač u 68. minuti sjajnu večer zaokružio hat-trickom postavivši konačni rezultat utakmice.

Bolji start Dinamo koji je do ovog susreta nanizao 11 uzastopnih poraza, nije mogao poželjeti, a nastavi li se u ovom ritmu, igrači trenera Nenada Bjelice imat će što šta toga za reći u Europi ove jeseni.