PODJELA BODOVA – Remi rukometaša Rugvice i druge momčadi sesvetskog premijerligaša

Nakon šezdeset minuta igre semafor je pokazivao 22:22
WhatsApp Image 2019-11-18 at 11.04.45

Po prvi puta ove sezone rukometaši Rugvice odigrali su susret bez pobjednika, podijelivši bodove u susretu s drugom momčadi Sesveta. Po isteku šezdeset minuta na semaforu je svijetlilo 22:22, a s ovim bodom rugvički rukometaši su i dalje trećeplasirani sastav lige.

Igrači Rugvice bolje otvaraju susret te čvrstom obranom rade prednost od tri razlike sve do 12. minute kada upadaju u „crnu rupu“ u kojoj rade nekoliko tehničkih grešaka te vraćaju momčad Sesveta u utakmicu, nakon čega gosti u dva navrata imaju gol prednosti (6:7, 7:8). Ipak, na odmor se odlazi s minimalnom prednošću Rugvice (10:9).

U nastavku susreta Rugvičani opet nameću jaki tempo i odlaze na +4 (15:11), te prednost održavaju sve do 20:17 kada se Sesvećani vraćaju ponovno u susret i okreću rezultat na 21:22. U zadnju minutu ulazi se rezultatom 22:22 te napadom domaće momčadi, kojeg igrači Rugvice ne koriste i utakmica završava s podjelom bodova

U redovima Rugvice istaknuo se Karlo Ježić s 8 pogodaka dok je kod Sesveta Fran Zadro bio najefikasniji sa 7 zgoditaka.