PPD Zagreb skupo prodao kožu u Njemačkoj

Flensburg je tek u posljednjih desetak minuta slomio otpor PPD Zagreba za pobjedu 20:17
PPD Zagreb i Barcelona sastali se u 3. kolu EHF Lige prvaka

Bili su rukometaši PPD Zagreba vrlo blizu pozitivnog rezultata u susretu četvrtog kola Lige prvaka na gostovanju kod Flensburga. Iako su igrači trenera Veselina Vujovića protiv njemačkog sastava odigrali najbolju europsku utakmicu ove sezone, u završnici im je ponestalo snage što su domaćini iskoristili te na kraju slavili s 20:17.

Četvrti je to poraz PPD Zagreba u Ligi prvaka, ali igra iz Njemačke budi nadu i optimizam pred nadolazeće susrete. Sjajno su Zagrebaši ušli u susret u kojem su u prvom dijelu imali i +4 (8:4, 10:6), no do odlaska na odmor rukometaši Flensburga poravnavaju rezultat, da bi u 42. minuti domaći sastav po prvi puta poveo na utakmici, u kojoj su igrače Veselina Vukovića slomili tek u posljednjih desetak minuta.

Domaćine su do pobjede predvodili Johanes Golla s pet i Goeran Soegaard s četiri gola, dok je kod Zagreba najefikasniji bio Zlatko Horvat s pet zgoditaka.