Raspucani Vrbovčani Mladost počastili s 11 zgoditaka

U gostima u Klinča Selu Vrbovec je domaću Mladost porazio s 11:0
DSC_1249

U Kup susretu Nogometnog saveza Zagrebačke županije, nogometaši Vrbovca s lakoćom su preskočili prvu prepreku. Na gostovanju u Klinča Selu, Vrbovčani su s 11:0 porazili domaću Mladost, inače županijskog prvoligaša.

Već nakon prvih 45. minuta Vrbovec je zgodicima Domagoja Colarića, Sliškovića, Šipraka i Radovca imao vodstvo od 4:0, a punjenje domaće mreže uslijedilo je i u drugih 45. minuta u kojima se među strijelce upisuju Slišković i Šiprak u tri navrata te Jednom Josip Colarić.

Nakon lošeg ulaska u prvenstvu i samo dva osvojena boda, Vrbovčanima je ovaj susret došao kao naručen za podizanje morala, pred nedjelju i gostovanje u Kurilovcu, kod istoimenog domaćina koji je jučer odigrao sjajnu utakmicu u Kupu Hrvatske protiv Istre 1961 koja je prolazak dalje izborila tek u produžecima.