Remi Lokomotive i Osijeka uz fantastičan zgoditak Lovre Majera

U zaostaloj utakmici 23. kola Prve lige Lokomotiva i Osijek odigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj susret bez pobjednika, koji je završio s 1:1. Oba pogotka pala su u prvih 45. minuta susreta.

Lokose je u vodstvo u 39. minuti pogotkom izravno iz kornera doveo mladi Lovro Majer. Vodstvo Lokomotive trajalo je svega pet minuta, jer je nakon asistencije Petra Bočkaja, Goran Milović donio Osijeku izjednačenje, a ispostavit će se kako je to bio i konačni rezultat utakmice. Za pogodak primljen izravno iz kornera gostujući se vratar iskupio u samoj završnici susreta kada je sjajnom intervencijom spriječio pogodak Radonjića.

Osijek je i dalje četvrtoplasirani sastav s pet bodova manje od treće Rijeke, dok Lokomotiva drži sedmu poziciju s dva boda zaostatka za šestoplasiranim Slaven Belupom.