Remi na Maksimiru – Dinamo uoči Atalante ostao bez pobjede u derbiju

Dinamo bio bolja i opasnija momčad, no oslabljeni gosti uspjeli su izvući bod
PXL_221119_26880092

Vječiti derbi hrvatskog nogometa, onaj između Dinama i Hajduka odigran danas na Maksimiru pred više od 15 tisuća gledatelja završio je bez pobjednika, 1:1. Iako je Dinamo bio bolja i opasnija momčad, oslabljeni gosti uspjeli su izvući bod.

Dinamo je poveo u 12. minuti kada je Kadzior ubacio iz kornera, a Ismajli je skrenuo loptu u vlastitu mrežu. Hajduk do izjednačenja dolazi u sudačkoj nadoknadi. Leovac je igrao rukom u svom šesnaestercu i sudac Ivan Bebek pokazao je na bijelu točku, odakle je precizan Mijo Caktaš.

U nastavku susreta bliže drugom pogotku bili su domaći igrači, no vratar Ljubić, kao i u poljudskom susretu istaknuo se s nekoliko lijepih intervencija, te je jedan od zaslužnijih za bod Hajduka.