Rukometaši Gorice za kraj svladali otpisani Rudan

Pobjedom 34:26 protiv Rudana, rukometaši Gorice zaključili su na kraju uspješnu sezonu, u kojoj je u konačnici zauzeto sedmo mjesto
DSC_1580

Pobjedom 34:26 protiv Rudana, rukometaši Gorice zaključili su na kraju uspješnu sezonu, u kojoj je u konačnici zauzeto sedmo mjesto. Na oproštaju od sezone, Gorica nije propustila priliku da se od svojih navijača oprosti pobjedom i potvrdi prvo mjesto u Ligi za ostanak.

Labinski sastav odlično se držao sve do 35-te minute. Pri tome čak i vodio od jednog do tri pogotka razlike, ali nije izdržao do kraja. Od 18:17 domaćin preuzima kontrolu nad rezultatom i ne ispušta je do kraja. Na ulasku u posljednjih deset minuta, sastav trenera Andrije Nikolića imao je šest pogodaka prednosti, tako da je susret u posljednjih desetak minuta rutinski priveden kraju

S devet pogodaka Ivan Laljek bio je najbolji kod Gorice, a prvi strijelac Rudana bio Petar Puljić sa šest zgoditaka.