Rukometašice Lokomotive uvjerljive protiv PAOK-a

Rukometašice Lokomotive brane naslov prvakinja Challenge Cupa, a u osmini finala u Dvojci Doma sportova ugostile su večeras grčki PAOK. Zapravo, bile su rukometašice Lokomotive gošće u ovom susretu, budući da se oba susreta igraju u Zagrebu. No, nakon uvjerljive pobjede od 37:17 rukometašice Nenada Šoštarića sutrašnju utakmicu dočekuju bez rezultatskog pritiska.

Domaće rukometašice uvjerljivo su ušle u susret, te su u prvih deset minuta ostavile gošće bez ijednog pogotka. Semafor je u tom trenutku pokazivao 6:0, a na isteku tridesete minute Lokosice su imale devet pogodaka viška (17.8). Niti u nastavku susreta nije bilo većih promjena; igračice PAOK-a i dalje su teško dolazile do pogotka, dok se u redovima Lokomotive raspucala Jelena Kajfeš te je prednost rasla iz minute u minutu da bi se na kraju zaustavila na +20.

Lokomotivu su s 11 pogodaka predvodile Jelena Kajfeš i Larissa Kalaus, dok je pet zgoditaka za grčki sastav postigla Maria Chatziparasidou.

Uzvratni susret igra se sutra od 19,30 sati. (FOTO: HRS)