Rukometašice Rugvice nastavila s dominacijom na domaćem parketu

U devetom kolu 3. HRL – Središte rukometašice Rugvice ostvarile su uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu protiv ekipe Gorice riješivši utakmicu u svoju korist rezultatom 35:15. Rugvičanke su tako nastavile niz nepobjedivosti na domaćem terenu, prezentiravši još jednom dobru partiju, koja je mogla zadovoljiti sve okupljene na tribinama. Dobra obrana i realizacija u napadu ponovno ekipi trenerice Andreje Mikulić već u prvom poluvremenu donosi nova dva boda.

Domaće igračice od samog su početka pokazale tko je gazda na terenu, a samo jedan primljeni zgoditak u dvadeset minuta igre, pokazuje kako su u ovu utakmicu ušle koncentrirano i ozbiljno bez obzira na to što su ugostile devetoplasiranu ekipu lige.

Kako je utakmica bila riješena već u prvom dijelu, sve domaće igračice dobile su priliku za igrom, a prvi strijelac ekipe bila je Iva Budim s 10 golova.

U sljedećem kolu ekipu iz Rugvice očekuje gostovanje u Sesvetama kod ekipe Sesveta 2.