Salopek za pobjedu Lonje protiv Bana Jelačića (B)

DSC_5910

U lokalnom derbiju Prve županijske lige- Istok, Lonja je na domaćem terenu u susretu punom preokreta svladala momčad Bana Jelačića iz Banova s 3:2.

Gosti iz Banova bolje su ušli u susret te su poveli preko Peteka u 19. minuti. No, do odlaska na odmor slijedi preokret u režiji domaće momčadi. Najprije je u 33. minuti Ivoš bio precizan s bijele točke, da bi deset minuta kasnije Matić svojim zgoditkom doveo Lonju u vodstvo.

Nakon samo pet minuta igre u nastavku susreta, gosti preko Uremovića dolaze do izjednačenja. Pritisak domaće momčadi urodio je plodom u 78. minuti kada je Salopek na opće zadovoljstvo gledatelja po treći puta zatresao mrežu gostujućeg vratara za pokazat će se kasnije konačnih 3:2.

Trećom prvenstvenom pobjedom Lonja je stigla do četvrte pozicije s 11 bodova na kontu, dok Ban Jelačić s devet osvojenih bodova drži petu poziciju.