Samir Toplak nakon Dinama: Više sam očekivao od napada

Interov niz nepobjedivosti trajao je od 30. rujna kada su ih na Poljudu porazili nogometaši Hajduka. Splitski „bili“ tada su još pod vodstvom Španjolca Carilla slavili s 2:0. Od tada pa sve do protekle nedjelje i gostovanja na Maksimiru trajao je rezultatski uspješan niz Intera čiji igrači u sedam odigranih susreta nisu bili poraženi.

U tom periodu Inter je u šest prvenstvenih susreta ostvario tri pobjede (Slaven Belupo, Rudeš, Osijek) i tri remija (Istra 1961, Rijeka, Lokomotiva), a na to su igrači trenera Samira Toplaka nadovezali i pobjedu protiv Sesveta u Kup susretu. Malo je nedostajalo da se i iz Maksimira ode neporažen, no Olmo je u 84. minuti probio Santinija za pobjedu Dinama. Poraz nije doživljen nimalo tragično.

-U fazi obrane bili smo jako dobri, igrali gusto i kompaktno. U prvom poluvremenu Dinamo je stvorio samo jednu priliku. No, pred kraj utakmice dogodila nam se jedna taktička pogreška i ostali smo bez boda. Ponavljam, u obrani je bilo dobro, ali u fazi napada više sam očekivao- govori nakon utakmice trener Intera Samir Toplak koji ovog tjedna treba momčad pripremiti za susret protiv Cibalije, u kojem će zaprešićki sastav biti oslabljena za Petra Mamića i Tomislava Šarića, koji su u Maksimiru zaradili treću javnu opemenu.

Umjesto njih u početnih jedanaest trebali bi krenuli Tomislav Haramustek i Regan Obeng.