Stolnotenisači Dugog Sela uspješni na neugodnom gostovanju u Osijeku

Stolnotenisači Dugog Sela sa smiješkom na licu vratili su se s gostovanja u Osijeku, gdje su u okviru šestog kola Superlige u dramatičnom susretu s 4:3 svladali domaći Vodovod. Dugoselcima je ovo peta prvenstvena pobjeda uz jedan poraz, te su trenutno trećeplasirana ekipa prvenstva s 11 bodova koliko ima i dubrovački Libertas Marinkolor, dok bod više od njih ima varaždinski Starr.

Junak pobjede bio je Mislav Martinek koji je u odlučujućem sedmom meču s 3:0 svladao Dragana Kneževića. Jednu pojedinačnu pobjedu imao je i Luka Martinek koji je s 3:2 svladao najboljeg domaćeg igrača Vjekoslava Zovku, dok je dvije pobjede imao mladi Ivor Ban izgubivši pri tome samo jedan set. Nakon što je s 3:0 svladao Dragana Kneževića, u drugom pojedinačnom meču Vjekoslavu Zovku prepustio je jedan set.

Sljedeće subote gosti Dugog Sela su stolnotenisači Splita koji su do sada ostvarili tek jednu pobjedu, čime nastavak uspješnog dugoselskog niza ne bi trebao biti ugrožen.