U efikasnoj utakmici Klas i Rugvica podijelili bodove

U zaostaloj utakmici 17. kola Jedinstvene županijske lige jučer su se u Mičevcu sastali Klas i Rugvica koji su susret dočekali bodovno poravnati. Oba kluba do sada su prikupila 17 bodova, a i nakon jučerašnjeg susreta ostat će bodovno poravnati. Efikasan susret završio je 2:2, s time da je Klas uspio anulirati dva gola zaostatka.

Do 15. minute gosti iz Rugvice preko Mujčića i Kristea imali su vodstvo od 0:2, koje je do odlaska na odmor poništio Kljajić. Iako je u drugih 45. minuta bilo prilika, mreže se više nisu zatresle.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 17. KOLO
NK KLAS – NK RUGVICA 2:2 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Mujčić (8), 0:2 Kriste (15), 1:2 Kljajić (27-11m), 2:2 Kljajić (45)
NK KLAS: Zekić, Butković, Zelenika, Pavličić, J. Tadić, Kljajić, Fišer (od 64. Knežević), Bubalo, Furić, Gusak (od 75. Smajić), Sviličić (od 30. Lončarić). TRENER: Damir Dittrich
NK RUGVICA: Andrijanić, Majić (od 68. Grgošić), Kojundžija, I. Fišter, Mizan (od 46. Džido), Stanić, Vranek, Kriste, Stipić, K. Fišter, Mujčić. TRENER: Matej Golubić