Uvjerljiva Gorica lakoćom prošla kroz Mavrince

Košarkaši Gorice preko Škrljeva su stigli do sedme pobjede u nizu, čime su na najbolji mogući način najavili dolazak Cibone u Veliku Goricu
IMG_9464

S košarkašima Gorice nema šale. U susretu 8. kola HT Premijer lige izabranici trenera Josipa Sesara nastavili su fantastičan prvenstveni niz. U Mavrincima kod Adria Oil Škrljeva slavili su s 91:72 čime su došli do sedme prvenstvene pobjede.

Gorica je tijekom cijelog susreta bila bolja momčad. Držali su domaći košarkaši rezultatski priključak tri četvrtine, no sjajan ulazak u posljednjih deset minuta u kojima su domaće igrače bez ubačaja ostavili gotovo pet minuta odlučio je pobjednika.

Mislav Brzoja s 26 ubačaja i Ante Mašić s 15 bili su najučinkovitiji igrači Gorice, dok su kod Adria Oil Škrljeva najbolji strijelci bili Luka Pandurić sa 17 i Ante Gospić sa 16 koševa.