Uvjerljivim izdanjem protiv Laduča Bistra zasjela na vrh

Nogometaši Lukavca koji su osvojili jesenski naslov više nisu vodeća momčad Jedinstvene županijske lige. Poslije poraza od Dinama s trona ih je svrgnula Bistra koja je uvjerljivim izdanjem protiv Laduča stigla do tri boda. Bistrani su susret u svoju korist riješili sa 6:0.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno do 17. minute kada su domaći igrači zgodicima Vračevića i Babića poveli s 2:0, a do odlaska na odmor prednost su udvostručili Matošević i Smolčić. Ništa se nije promijenilo niti u nastavku susreta u kojem su domaći igrači poentirali još dva puta preko Matoševića i Šturlana. Uvjerljivo izdanje najbolja je pozivnica za sve ljubitelja nogometa na veliki derbi protiv Lukavca koji se igra u subotu u Bistri od 17 sati. Lako moguće da ovaj susret odluči i novog prvaka.

Najveće iznenađenje u 22. kolu priredili su mladi nogometaši Gorice koji su na opće iznenađenje poraženi u Bedenici od Strmca s 4:1. Rugvica je u Pisarovini s 2:0 porazila Jamnicu, a tri boda u gostima osvojio je i Klas koji je u Kerestincu s 1:0 porazio TOP. Uspješni su bili i nogometaši Rakovca koji su kod kuće s 1:0 svladali Lomnicu, dok je susret između Sutle i Sloga SU-ZE završio podjelom bodova (1:1).