Vatrogasac nanio prvi poraz Milki Trnini

Nogometaši Vatrogasca na svom su terenu bili uvjerljivi protiv novaka u ligi, Milke Trnine, koju su porazili s 4:0
DSC_0588

Nakon što su u prošlom kolu svladali u gostima u Leknenom Posavec, nogometaši Vatrogasca na svom su terenu bili uvjerljivi protiv novaka u ligi, Milke Trnine, koju su porazili s 4:0. Iako su gosti u Kobilić stigli s maksimalnih devet bodova, nešto opušteniji ulazak u utakmici obio im se o glavu.

Nogometaši Vatrogasca već nakon pola sata igre imali su vodstvo od 3:0 koje su im donijeli Šošić, Matanović i Ivkić. U nastavku susreta domaća momčad i dalje je bila ta koja je vodila glavnu riječ na terenu, a od niza prilika što su ih imali, tek je Krasnić bio precizan postavivši u 72. minuti konačan rezultat utakmice.

Pred Vatrogascem je sada dvostruki program protiv Bana Jelačića, jer ih u srijedu očekuje gostovanje u Banovu, dok im u nedjelju u goste stiže vukovinski Ban Jelačić.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 4. KOLO
NK VATROGASAC – NK MILKA TRNINA 4:0 (3:0)
Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 100. Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica). Pomoćnici: Ivan Smolčić (Odranski Obrež) i Željko Dolibašić (Novo Čiče). Delegat: Stjepan Petrac (Gornja Lomnica). Strijelci: 1:0 Šošić (10), 2:0 Matanović (14), 3:0 Ivkić (32), 4:0 Krasnić (72)
NK VATROGASAC: Caput, Šošić (od 76. Šimek), Čumpek, Krasnić (od 84. Fabečić), Muhić, Kontić, Ivkić (od 58. Novak), Matanović (od 84. Krstanović), Vodelšek, Smolković, Grilec (od 73. Ćosić). TRENER: Goran Smolčić
NK MILKA TRNINA: Moguljak, Šipura, Stuparić, Koletić, Grgat, Zorbas (od 35. Broz), Karadža, Petković, Fešta, Čičević, Kanceljak. TRENER: Tihomir Tičak