VIDEO/FOTO: Rugvica Sava 1976 preokrenula Rakovec

Na oproštaju od domaćih navijača, nogometaši Rugvica Save 1976 upisali su novu pobjedu, kojom su ostali na drugom mjestu iza vodeća Sutle-Laduč
DSC_3080

Na oproštaju od domaćih navijača, nogometaši Rugvica Save 1976 upisali su novu pobjedu, kojom su ostali na drugom mjestu iza vodeća Sutle-Laduč. Toplo vrijeme i humanitarni karakter utakmice, jer su se prikupljala sredstva za oboljelog Kristiana Jukića, provukli su na igralište u Rugvicu i veći broj posjetitelja, koje su domaći igrači počastili pobjedom od 3:1.

Nije krenulo idilično, jer gosti su preko Stjepana Korenike poveli u desetoj minuti. Napadi domaći momčadi postali su nakon toga još jači te je izjednačenje stiglo u 20. minuti kada mrežu gostiju pogađa Nikola Pukljak. Za potpuni preokret do kraja prvog dijela pobrinuli su se Marin Perković i Mate Mizan.

Iako je domaća momčad u nastavku susreta imala igrača više, brojčanu nadmoć nisu iskoristili, te se rezultat do kraja susreta više nije mijenjao.

I ovoga puta nije izostala glasna podrška Žute legije, koja je kod „Lijepe naše domovine“ u poluvremenu utakmice zapalila lampaš, a Vukovara su se prigodnim transparentom „Vukovaru Gradu heroju – voli te žuta boja“.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 14. KOLO
NK RUGVICA SAVA 1976 – NK RAKOVEC 3:1 (3:1)
STRIJELCI: 0:1 Korenika (10), 1:1 Pukljak (20), 2:1 Perković (29), 3:1 Mizan (39)
NK RUGVICA SAVA 1976: Marić, Žgalin (od 75. Kušeković), Barberić (od 81. Matošević), Janeš (od 70. Glasnović), Fišter, Mizan (od 65. Bandić), Posarić, Perković, Pukljak, Filipović (od 80. Noršić), Belić. TRENER: Matej Golubić
NK RAKOVEC: Mihalic, Babić, Hren, Boroša, Jendriš, Baček (od 80. Madžar), Jaić, Badenić (od 75. Gomerčić), Korenika, Tomić, Grgoić. TRENER: Denis Madžar