Visoka pobjeda Bana Jelačića nad Kloštrom

Nogometaši Bana Jelačić opravdali su ulogu favorita u susretu protiv Kloštra, kojem su utrpali četiri zgoditka
DSC_1150

Nogometaši Bana Jelačić opravdali su ulogu favorita u susretu protiv Kloštra, kojem su utrpali četiri zgoditka. Druga je to pobjeda za sastav iz Banova ove sezone, dok je Kloštar i dalje na dnu s tri poraza.

Domaći nogometaši od prve su minute krenuli odlučnije u susret u kojem su mrežu gostiju načeli u 13. minuti kada je Saša Uremović pogodio za vodstvo, koje je isti igrač u 36. minuti i podebljao.

U drugih 45. minuta gosti su pokušali doći do zgoditka, no njihovi su pokušaji bili bezopasni. Sve dvojbe oko pobjednika riješene su u smiraj utakmice, kada domaći nogometaši postižu još dva zgoditka. Najprije je Goran Trošić bio siguran realizator najstrože kazne, dok je konačnih 4:0 u posljednjim trenucima postavio Anto Aračić.