Visoka pobjeda rugvičkih rukometašica na startu sezone

Na startu nove sezone u 3. HRL- Središte rukometašice Rugvice pod vodstvom nove trenerice Andreje Mikulić upisale su uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Dubravi, gdje su istoimenu domaću ekipu porazile s 34:15.

Rezultat je bio neizvjestan tek u prvih desetak minuta, nakon kojih Rugvičanke preuzimaju kontrolu nad susretom. Kako je ekipa Dubrave u sastavu imala tek sedam igračica, trećim isključenjem Ane Rupčić u 34. minuti Dubrava je ostala s igračicom manje do kraja utakmice. Rugvičanke su tako do isteka šezdesete minute samo povećavale svoju prednost za konačnih +19. U redovima Rugvice najefikasnije bile su Sandra Remenar i Stela Jakšić koje su postigle po sedam zgoditaka.

U nedjelju 7. listopada, s početkom u 17,30 Rugvičanke na domaćem terenu dočekuju ekipu Lokomotive 3.