Visoka pobjeda rukometašica Rugvice u susjedskom derbiju

Rugvičanke su u 22.kolu 3.HRL – Središte na domaćem terenu dočekale susjednu ekipu Dugog Sela II koju su uvjerljivo porazile s 38:19.

Susjedski derbi do sredine prvog poluvremena igrao se gol za gol. Pred kraj prvog poluvremena Rugvičanke zabijaju par lakih golova i na predah odlaze s prednosti od četiri pogotka. U drugom poluvremenu Rugvičanke pojačavaju igru u obrani, a golmanski dvojac Sikra – Jukić zaključao je svoja vrata velikih 14 minuta. Serijom od 12:0 Rugvičanke su pitanje pobjednika riješile već do sredine drugog dijela.

Na kraju je završilo s visokih +19 za domaću ekipu, koja se četiri kola prije kraja prvenstva nalazi na trećem mjestu.