Vrbovec svladao susjede iz Križevaca

U vrlo sadržajnoj utakmici momčad Vrbovec upisala pobjedu od 2:1
nogomet-vrbovec-radnik-krizevci27

U trećoj pripremnoj utakmici nogometaši Vrbovca na Sajmištu su ugostili susjede iz Križevaca, momčad Radnika. U vrlo sadržajnoj utakmici domaća je momčad upisala pobjedu od 2:1.

Nakon prvih 45. minuta sastav Vrbovca je imao minimalnu prednost od 1:0 nakon što je s bijele točke mrežu zatresao Domagoj Colarić. Radnikovci poravnavaju u 66. preko Tomislava Borovčaka. Šest minuta kasnije Josip Colarić postavlja konačan rezultat utakmice.

Novu provjeru Vrbovčani imaju u subotu kada gostuju u Kurilovcu, kod tamošnjeg trećeligaša.