Zvekovac protutnjao kao uragan kroz Vezišće za skok na treće mjesto

U visokoj gostujućoj pobjedi od 5:1 dvostruki strijelci bili su Dino Pucelj i Martin Horvat
DSC_1376

Derbi 14. kola Prve županijske lige odigran je danas u Vezišću, gdje je domaća Milka Trnina ugostila Zvekovac. Bio je to susret za treće mjesto u kojem su uspješniji bili gosti koji su slavili s 5:1 smjestivši se tako iza neprikosnovenog turopoljskog dvojca, Bana Jelačića i Mraclina.

Nakon jedanaest odigranih minuta gosti su preko Dine Pucelja imali vodstvo od 2:0, s kojim se otišlo na odmor. Iako je sastav Zvekovca od 48. minute igrao bez isključenog Lovrića, to se nije previše osjetilo na njihovoj igri, jer preko Horvata i Antičevića u 70. su minuti imali vodstvo od 4:0.

Valja istaknuti i učinak vratara Ištvanića, koji obranio jedan kazneni udarac domaćim igračima, dok ga je u drugom pokušaju s jedanaest metara matirao Fešta. Konačnih 1:5 u 87. minuti postavio je Horvat.

A nakon današnje pobjede, Zvekovac je trećeplasirani sastav Prve županijske lige, čemu se uoči početka lige nitko nije nadao.